Listopad 2011

Český obal kolekcie Prepychové spálne

30. listopadu 2011 v 18:50 | Starosta |  The Sims 3 Přepychové ložnice
Ahoj! EA zverejnila český obal novej kolekcie s názvom Přepychové ložnice, ktorý vychádza už 27.1.2012.


Buď maznáčikom, maj maznáčika!

16. listopadu 2011 v 17:47 | Starosta |  The Sims 3 Domáci mazlíčci
S dodatkom The Sims 3 Domáci maznáčikovia si môžete vyberať! Zaobstarajte si mazlíčka, alebo ním dokonca buďte! Je to len na vás!


The Sims 3 Přepychové ložnice

8. listopadu 2011 v 14:58 | Starosta |  The Sims 3 Přepychové ložnice
Tak znie názov novej kolekcie k hre The Sims 3. Ako už samotný názov vypovedá, do hry pribudnú nové luxusné vybavenie do domu, ktoré ho premení na prepychové sídlo.


Dodejte Simíkům nový styl a lesk! Hráči The Sims 3 se mohou těšit na novou kolekci předmětů, která vyjde příští rok v lednu. Jmenuje se The Sims 3 Přepychové loľnice a bude obsahovat luxusní zařízení loľnic a koupelen, včetně dekorací a romantického intimního oblečení pro Simíky.


Pro přestavbu loľnic získáte desítky nových moľností, mezi nimiľ nechybí například postel s nebesy, moderní kosmetický stolek nebo luxusní vana. Velké předměty pak můľete doplnit jemnými detaily, jako jsou svíčky, růľe nebo dekorativní vázy. Simíci získají také elegantní a rafinované prádlo, které se jim bude perfektně hodit pro romantické večery nebo chvíle sladkého nicnedělání. Kompletní proměnu pak mohou završit pořízením nového svůdného účesu pro zvláštní příleľitosti.


Aď už se chystáte na nezávazné rande, připravujete romantický večer ve vaně nebo chcete jen tak odpočívat, vše potřebné najdete v nové kolekci The Sims 3 Přepychové loľnice, kterou si lze momentálně předobjednat. Zahájení prodeje ve verzi pro PC/Mac je v Česku a na Slovensku stanoveno na 27. ledna 2012. Více informací na www.thesims3.cz.

Sims Cast 14

8. listopadu 2011 v 14:48 | Starosta |  Kino
Ahoj! Nemohli ste sa dočkať? Je tu 14. diel Sims Castu. Je plný noviniek za posledný týždeň.


ANDY je späť!

5. listopadu 2011 v 9:40 | Starosta |  Radnica
Áno, áno. Je to tak. Andy sa vrátil na TST. Už včera pridal jeden článok o svojej rodinke. Samozrejme napísané opäť veľmi pútavým spôsobom. Andy však onedlho odchádza do Anglicka na niekoľko týždňov takže bude mať opäť menšiu prestávku ale verím, že si pre vás niečo isto pripraví aby tu nebolo "mŕtvo". :)

Rodinka Noxther - 01.díl

4. listopadu 2011 v 21:35 | ANDY
Nayth Noxther - jméno, které obdržel můj Simík. Je to sportovec, milovník přirody a má skvělej smysl pro humor. Říká se, že ho Simky obdivují ze dvou důvodů - první spočivá v jeho povolání, druhá v jeho ústech - umí skvěle líbat. Naythův život je prozatím obyčejný, chci ale, aby byl velitel hasičů a založil si vlastní rodinu. Uvidíme, co v životě dokáže.